LAS100-TP
Product Categories
KANG DA ELECTRONICS CO.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
LAS100-TP
Nominal value : 100 A
Product Category : Industrial Current Sensors
Theoretical sensitivity : 0.625 V
Measuring Range : 200 A